GRUPY ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM W DIECEZJI WARMIŃSKIEJ
BARTĄG
|
||||
1 |
Kana Galilejska 12 osób |
Św. Jana Ewangelisty i Sanktuarium Bożej Opatrzności Św. Jana 3, 10-687 Olsztyn |
Spotkanie: Środa 19:00 |
Kapłan opiekun: Ks. Andrzej Chędoszko Lider świecki: Tadeusz Zieliński |
BARTOSZYCE
|
||||
2 |
Effata 1993, 20 osób |
MB Częstochowskiej i Św. Jana Ewangelisty Plac Wolności 8, 11-200 Bartoszyce |
Spotkanie: Środa 18:30 |
Kapłan opiekun: Ks. Mateusz Kruszewski Lider świecki:
|
BISKUPIEC
|
||||
3 |
Abraham 1999, 19 osób |
Św. Jana Chrzciciela Plac Kościelny 1, 11-300 Biskupiec Reszelski |
Spotkanie: Czwartek 19:00 |
Ksiądz opiekun Ks. Wiesław Badura Lider świecki: Irena Nowak |
BRANIEWO
|
||||
4 |
Redemptor 22 osoby |
Świętego Krzyża Świętokrzyska 10, 14-500 Braniewo |
Spotkanie: Piątek 17:00 |
Kapłan opiekun: Ks. Jan Kwiecień Lider świecki: Janina Ogińska |
DOBRE MIASTO
|
||||
5 |
Pan naszą sprawiedliwością 1995, ok. 20 osób |
Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych Orła Białego 30, 11-040 Dobre Miasto |
Spotkanie: Wtorek 19:00 Ośrodek Rekolekcyjny |
Kapłan opiekun: Ks. Dawid Szczepkowski Lider świecki: Ewa Narkiewicz |
DYWITY
|
||||
7 |
Liban ok. 25 osób |
Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Jana Pawła II 3, 11-001 Dywity |
Spotkanie: Środa 18:00 |
Kapłan opiekun: Ks. Kazimierz Dawcewicz Lider świecki: Lidia Kozon |
GRYŹLINY |
||||
8 |
Emaus 30 osób |
Św. Wawrzyńca Gryźliny 27,11-034 Stawiguda |
Kapłan opiekun: Ks. Marek Gbiorczyk Lider świecki: Iwona Grabowska |
|
KĘTRZYN
|
||||
9 |
W drodze do Emaus 8 osób |
Św. Brata Alberta Poniatowskiego 1, 11-400 Kętrzyn |
Spotkanie: Środa 18:30 |
Kapłan opiekun: Ks. Łukasz Sadko Lider świecki: Mieczysław Wanago |
KIEŹLINY
|
||||
10 |
Pójdź za Mną 8 osób |
Św. Rozalii Ks. Jagałły 26, 10-371 Olsztyn |
Spotkanie: Czwartek 18:30 |
Kapłan opiekun: o. Andrzej Jakimiak Lider świecki: Agata Zwolak |
LIDZBARK WARMIŃSKI
|
||||
11 |
Trójca Święta 1993, 14 osób |
Św. Apostołów Piotra i Pawła Pl. Kościelny 1, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Spotkanie: Wtorek 18:30 |
Kapłan opiekun: Ks. Roman Chudzik Lider świecki: Marlena Piotrowska |
MRĄGOWO
|
||||
12 |
Światło Miłosierdzia 1995, 40 osób |
MB Saletyńskiej Słoneczna 1B, 11-700 Mrągowo |
Spotkanie: Poniedziałek 19:00 |
Kapłan opiekun: ks. Jan Ślęczka Lider świecki: Grażyna Brzuchalska |
13 |
Zwiastowanie 1990, ok. 21 osób |
Św. Wojciecha Królewiecka 32, 11-700 Mrągowo |
Spotkanie: Czwartek 19:00 |
Kapłan opiekun: Ks. Paweł Grzesiak Lider świecki: Dorota Janicka |
14 |
Oblubienica |
Parafia Bł. Honorata Kozmińskiego Olsztyńska 16, 11-700 Mrągowo |
Spotkanie: wtorek 18:30 |
Kapłan opiekun Ks. Sławomir Sokołowski lider: Elżbieta Korba |
NIDZICA
|
||||
14 |
Winnica Pana 1994, 20 osób |
Niepokalanego Poczęcia NMP Młynarska 12, 13-100 Nidzica
|
Spotkanie: Środa 18:30 |
Kapłan opiekun: Ks. Bartosz Budny Lider świecki: Alicja Jakóbowska |
OLSZTYN
|
||||
15 |
Betlejem 10 osób |
Św. Anny ul. Morwowa 10, 10-364 Olsztyn |
Spotkanie: Czwartek 18:30 |
Kapłan opiekun: Ks. Tomasz Komorski Lider świecki: Sebastian Wazia |
16 |
Kanaan 1994, ok. 35 osób |
NSPJ u. Mickiewicz 10, 10-509 Olsztyn
|
Spotkanie: Poniedziałek 18:00 |
Kapłan opiekun: Ks. Mateusz Spakowski Lider świecki: Anna Wysocka |
17 |
Któż jak Bóg 1996, ok. 20 osób |
Chrystusa Odkupiciela Człowieka ul. Wyszyńskiego 11, 14-457 Olsztyn |
Spotkanie: Poniedziałek 19:00 |
Kapłan opiekun:
Lider świecki: Agata Paszkowska |
18 |
La Salette 1994, 15 osób |
MB Saletyńskiej ul. Morska 29, 10-145 Olsztyn |
Spotkanie: czwartek 18.45 |
Kapłan opiekun: Ks. Lesław Pańczak MS Lider świecki: Anna Oleksiak |
19 |
Owczarnia Pana 1996, ok. 20 osób |
Św. Józefa ul. Jagiellońska 31, 10-219 Olsztyn |
Spotkanie: Poniedziałek 18:30 |
Kapłan opiekun: Ks. Wojciech Łazowski Lider świecki: Marianna Stepnowska |
20 |
Odnowa Rodzinom |
Św. Józefa ul. Jagiellońska 31, 10-219 Olsztyn |
Każda druga sobota od 9.00 do 15.00 |
Kapłan opiekun Ks. Tomasz Stempkowski Liderzy: Grzegorz Chmielewski |
21 |
Soli Deo Omnia Grupa studencka 1990, 60 osób |
Św. Franciszka z Asyżu ul. Dybowskiego 2, 10-723 Olsztyn
|
Spotkanie: Czwartek 18:30 |
Kapłan opiekun: Ks. Piotr Dernowski Lider świecki: Mateusz Maksimowski |
22 |
Chrystus Fundamentem Olsztyn 25 osób |
Św. Franciszka z Asyżu ul. Dybowskiego 2, 10-723 Olsztyn (wspólnota postakademicka) |
W środy co dwa tygodnie po Mszy św. o godz 18.00 |
Kapłan opiekun: Ks. Piotr Dernowski Lider świecki: Karolina Żabka |
23 |
Syjon 1996, ok. 25 osób |
Św. Maksymiliana Marii Kolbego ul. Dworcowa 1b, 10-686 Olsztyn |
Spotkanie: Środa 19:00 |
Kapłan opiekun: O. Bartłomiej Markiewicz OFM konv. Lider świecki: Grażyna Stefanowicz |
24 |
Źródło 1995, ok. 30 osób |
Bł. Franciszki Siedliskiej ul. Wilczyńskiego 7, 10-413 Olsztyn |
Spotkanie: Poniedziałek 19:00 |
Kapłan opiekun:
Lider świecki: Bożena Idzkowska |
OSTRÓDA
|
||||
25 |
Emmanuel 1983, ok. 25 osób |
Niepokalanego Poczęcia NMP ul. Czarneckiego 3, 14-100 Ostróda |
Spotkanie: Środa 19:00 |
Kapłan opiekun: ks. Janusz Gajdowski Lider świecki: Małgorzata Jancewicz |
26 |
Fatima ok. 25 osób |
Bł. Hiacynty i Franciszka ul. Piastowska 6, 14-100 Ostróda |
Spotkanie: Wtorek 17:45 |
Kapłan opiekun: Ks. Jerzy Balcer Lider świecki: Elżbieta Zalewska |
27 |
Zdrój Miłosierdzia 15 osób |
Św. Faustyny ul. Plebiscytowa 48, 14-100 Ostróda |
Spotkanie: Czwartek 19:00 |
Kapłan opiekun: Ks. Władysław Szmul Lider świecki: Grażyna Rumińska |
28 |
Zacheusz 1996, 25 osób |
Św. Franciszka z Asyżu ul. Franciszkańska 1, 14-100 Ostróda |
Spotkanie: Wtorek 19:00 |
Kapłan opiekun: O. Robert Twardokus OFM konv. Lider świecki: Marzena Czuchańska |
RESZEL
|
||||
29 |
Parakletos 1996, 12 osób |
Św. Apostołów Piotra i Pawła ul. Słowackiego 9, 11-440 Reszel |
Spotkanie: Czwartek 19:00 |
Kapłan opiekun:
Lider świecki:
|
SZCZYTNO
|
||||
30 |
Per Mariam 1995, 18 osób |
Wniebowzięcia NMP ul. Konopnickiej 72, 12-100 Szczytno |
Spotkanie: Wtorek 19:00 |
Kapłan opiekun: Ks. Daniel Bojarski Lider świecki: Wiktor Wołoszko |
8 BŁOGOSŁAWIEŃSTW
|
||||
31 |
Osiem Błogosławieństw posługująca muzycznie, 15 osób |
Parafia św. Wawrzyńca Gryźliny 27, 11-034 Stawiguda |
Spotkanie: Raz w miesiącu cały dzień w wyznaczonym przez wspólnotę terminie |
Kapłan opiekun: Tomasz Stempkowski Lider świecki: Justyna Dziekońska |